شنبه, 31 اردیبهشت 1401

پیام تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان، غدیر و دهه امامت و ولایت

 


تاریخ ثبت: 1400/05/02

 

عید سعید قربان، عید غدیر و دهه امامت و ولایت را به پیشگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مسلمین جهان به ویژه ورزشکاران تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می­نمایم  

الْیَوْمَ أَکْمَلْتُ لَکُمْ دینَکُمْ وَ أَتْمَمْتُ عَلَیْکُمْ نِعْمَتی وَ رَضیتُ لَکُمُ الْإِسْلامَ دیناً

عید ولایت و امامت فرا می‌رسد و شیعیان جهان به شکرانه تکمیل دین و اتمام نعمت، همگان با عرشیان و فرشیان این روز بزرگ را جشن خواهند گرفت.

روز عید قربان در آغاز دهه امامت و ولایت یاد‌آور روز رهایی از تعلقات غیر خدایی و قربانی کردن دلبستگی‌های دنیایی، شکوفایی ایمان، یقین و دل سپردن به رضایت محبوب است. این روز، روز کمال و جشن رهیدگی از بندگی نفس و تجلی‌گاه بندگی است.

 پیروی از امامت و ولایت از محورهای اساسی و مورد تأکید برای جامعه اسلامی است که سعادت دنیوی و اخروی را برای مسلمانان به همراه خواهد داشت و همواره باید آن را در سرلوحة کار خود قرار دهیم.

پایان این دهه نیز مصادف با روز عید سعید غدیر است. واقعه غدیر نشانه و رمزی از تداوم خط نبوّت و نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر تداوم رسالت محمد(ص) در ولایت علی(ع) است. غدیر عید پیمان و میثاق و عهد است. غدیر عید عدالت و رهبری است .

 

 


منبع خبر:   -   28


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group