دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400

هندبالیست نوجوان خاتم به اردوی تیم ملی هندبال ساحلی دعوت شد .

 


تاریخ ثبت: 1400/01/15

 

علی کریمیان هندبالیست نوجوان شهرستان به اردوی تیم ملی هندبال ساحلی دعوت شد .  

چهاردهمین اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی جهت اعزام به مسابقات آسیایی قطر از 19 تا 24 فروردین 1400 در یزد تشکیل می شود.
بر این اساس مهدی قشقایی راد، سرمربی تیم ملی نوجوانان هندبال ساحلی کشورمان 22 بازیکن را به این مرحله از اردو دعوت کرد که اسامی آنها به  شرح زیر است: 
متین گلدان - فارس
محمد محمدی - اصفهان
امیر عباس زارعی - مرکزی
آراد حسینی گوهری - کرمان
نیما شمس - اصفهان
حسین حیدریان - آذربایجان غربی
محمد مهدی حیدریان - همدان
حامد شمس - اصفهان
حمیدرضا پورموسوی - چهارمحال و بختیاری
مصطفی انتشاری - اصفهان
علی حیدریان - آذربایجان غربی
صابر حیدری - اصفهان
امیر سامان قاسمی - اصفهان
عباس خوشنویس -یزد
اسماعیل خوشنویس - یزد
محمدرضا سابقی نژاد - یزد
علی کرمیان – یزد
علی سعیدی- اصفهان
ارسلان قشقایی - فارس
ابوالفضل رستمی - فارس
علیرضا علیپور - بوشهر
نوید صابری - هرمزگان
 
دعوت شدگان می بایست با همراه داشتن فرم تست PCR  که حداقل 2 روز قبل از شروع اردو در استان انجام شده باشد، اصل شناسنامه، دو قطعه عکس، لباس و لوازم شخصی، کارت بیمه ورزشی، رضایت نامه ولی، داشتن فرم خود اظهاری بازگشت به اماکن ورزشی، پاسپورت، کارت ملی و مدارک مورد نیاز بهداشت فردی و فرم های اعلام شده عصر روز پنجشنبه 19 فرودین ماه به محل اردو به آدرس یزد، میدان امام علی، ورزشگاه شهید نصیری زاده مراجعه و خود را به غلامرضا زمانیان، سرپرست اردو معرفی کنند.
لازم به ذکر است بازیکنان تمرینات خود را از 20 فروردین زیر نظر کادر فنی متشکل از مهدی قشقایی راد به عنوان سرمربی، رضا مصباحی و حبیب الله بردسیری به عنوان مربی، سیدحسن افتخاری مدیرفنی، حسن آئین جمشید سرپرست تیم، امین گودرزی پزشک و شهریار حسینی نماینده انجمن انجام می دهند. 
لازم به ذکر است براساس اعلام فدراسیون هندبال کلیه تمرینات تیم های ملی هندبال در سال 1400 در چارچوب پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش برگزار خواهد شد.

 

 

 


منبع خبر:   -   9


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group