دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به مناسبت هفته ازدواج

 


تاریخ ثبت: 1399/05/02

 

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در روز اول ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) در محل فرمانداری و با حضور امام جمعه و دبیر ستاد برگزار شد .  

این جلسه که به مناسبت هفته ازدواج با موضوع ازدواج آسان با حضور مسئولین دستگاههای دولت و میهمانان مدعو در حالی برگزا شد که امام جمعه محترم حجه الاسلام جعفری ضمن تبریک این روز بزرگ در خصوص همکاری نهادهای دولتی  و کمک به جوانان در جهت تسهیل ازدواج انان در راستای ازدواج آسان والگو قرار دادن حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) در امر ازدواج بیان کردند .و درادامه خانم فتجی رئیس اداره ورزش وجوانان خاتم ضمن تبریک هفته ازدواج گزارشی از امار ازدواج وطلاق در شهرستان در سال 99 وهمچنین در سال 98 دادند و از برنامه های این اداره در خصوص ازدواج اسان مشاوره رایگان با موضوع ازدواج و خانواده ،برنامه اینترنتی پیوند آسمانی از یکم مرداد ساعت 21 ،مسابقه مجازی بهترین انتخاب و ارسال اثار هنری تا 18 مرداد ماه ،پویش ازدواج اسان جوانان با همراهی خیرین و همچنین جشنواره فروش ویژه هفته ازدواج توسط شبکه فعالین ازدواج خبر دادند و درپایان دستگاها برنامه ی خود را در این خصوص اعلام کردند .

 

 


منبع خبر:   -   47


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group