پنجشنبه, 4 بهمن 1397

برگزاری جلسه هم اندیشی هیئتهای ورزشی شهرستان

 


تاریخ ثبت: 1397/03/22

 

جلسه هم اندیشی هیئتهای ورزشی وشهرستان با موضوع گزارش عملکرد هیئتها و اعلام برنامه های انان در فصل تابستان با حضور طالبی رئیس داره ورزش وجوانان برگزار شد .  

گردههمایی روسای هیئتهای ورزشی وبا حضور طالبی رئیس اداره ورزش وجوانان پیرامون اعلام برنامه های هیئتها و گزارش عملکرد انان برگزار و به بحث و گفتگو پرداختند .در این جلسه هرکدام از روسای هیئتهای ورزشی پیشنهادات و مشکلات خود را درزمینه ورزش و همچنین برنامه های خود را دراینده اعلام نمودند و درادامه  اقای طالبی رئیس اداره ورزش وجوانان ضمن قبولی طاعات وعبادات و تقدیر وتشکر از مسئولین هیئتها به جهت تلاش و زحمات انان در جهت توسعه و رشد ورزش در شهرستان بیان کردند که در خصوص جذب ورزشکار در اینده در رشته های مختلف با بیمه ورزشی همراه باشد و تخصیص بودجه هیئتها را منوط به عملکرد انان در هیئتهای مربوطه وامار بیمه ورزشی انان انجام میشود و همچنین هیئتهای که نیمه فعال هستند توصیه کردند که فعالیت خود را افزایش دهند در غیر اینصورت در خصوص مسولیت انان تصمیم جدی خواهند گرفت . در پایان از میزبانی شهرستان به جهت اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان کشور و دعوت سه هندبالیست نوجوان خاتم مایع سربلندی ورزشکاران و ورزش شهرستان میباشد که تاثیر به سزایی در توسعه ونگاه ویژه مسئولین استان به این شهرستان  داشته باشند و ارزوی موفقیت و امیدوای برای تمامی ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی در مسابقات اینده کردند .

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:20


 

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group